گوگل درون اندروید 4 (Kitkat)، تکنولوژی مبتنی پیاده شدن NFC به صیت اندروید بیم (Android Beam) را رونمایی کرد که بوسیله کمک آن امکان پول اعانه گذاری فایل ها را میان مایه های متنوع و در بور نزدیک حاضر می کرد.

باوجوداین، کند ابزار مذکور تو ایستم اندروید هرگز نتواست محبوبیتی مانند AirDrop اپل به مشت آورد. سرعت کُند و دشواربودن روند ارسال ازجمله دلایل استقبال نکردن کاربران از این نرم ادوات حیات. خوشبختانه گوگل تو اندروید ۱۰ با پایان پشتیبانی از این نرم افزار، نرم افزاری جدید بوسیله نام Fast Share را جایگزین این نرم اسباب باستانی و ناکارآمد کرده است که شباهت اضافی بوسیله AirDrop دارد.

نرم افزار Fast Share از بلوتوث برای پیداکردن دستگاه و از وای فای برای واگذاری فایل استفاده می کند؛ درصورتی که در اندروید بیم، تنها از بلوتوث بخاطر جابه جایی بیت و بایت ها استفاده می شد. تصاویر جدید ترفیع این نرم افزار و طراحی مکرر رابط کاربری آن بوسیله دست گوگل را مدال می دهد.

برای مشاهده ی تصاویر در ابعاد حقیقی روی آن ها کلیک کنید.

در این بطی ء افزار، ویژگی های جدیدی متشابه تعویض حساب و اصطلاح ی عبور بخاطر انتقال بایگانی افزودن شده است. تنظیمات از منو حساب گوگل (Google account menu) به منو اتصالات اندروید (Android's connections menu) جابه مکان شده اند. برگه ی وجه اشتراک مجله گذاری جدیدی اضافه شده است که امکان نام گذاری وسیله و تعیین سطح اشتراک گذاری را به کاربر می دهد.

درکنار بهبود ویژگی ها، رابط کاربری نرم اسباب نیز دوباره نقشه کشی شده است. در نسخه ی اولیه، Fast Share به قیافه طولانی صفحه انجام می شد، اما تصاویر جدید رابط کاربری بوسیله روزتری را علامت می دهند که عزب پایین صفحه ارائه را پوشش می دهد.

برای مشاهده ی تصاویر در ابعاد اصلی روی آن ها کلیک کنید.

با اینکه این یواش ابزار در حال حاضر اجراکردنی نیست، کاربران می توانند نحوه ی عملکرد و فرایند اشتراک گذاری درون این یواش افزار را بوسیله طور طاسی مشاهده کنند. بوسیله عنوان مثال، در زمان اشتراک گذاری می استعداد مایه هایی مانند ساعت هوشمند و کروم بوک و آیفون را بوسیله عنوان جامعه ی هدف این یواش افزار مشاهده کرد. باید دید آیا این نرم افزار از جهیز عامل IOS نیز پشتیبانی می بطی ء یا خیر. گرایش می رود گوگل در رویداد اکتبر و درکنار معرفی پیکسل ها، این نرم ابزار را نیز رونمایی و محدودیت های آن را معرفی کردن درنگ.

شما از چه نرم افزاری برای به ابونمان گذاشتن فایل ها مصرف می کنید؟ دیدگاه خود را درباره ی یواش اسباب جدید گوگل با زومیت تو میان بگذارید.بیشتر بخوانید:هواوی پروگرام ای برای قفل گشایی بوت لودر پرچم داران سری میت 30 نداردپیکسل 4 گوگل در چه رنگ جزیی هایی عرضه می شود؟گوگل احتمالا به برتری کوانتومی دست فاش کرده استساعت هوشمند پیکسل گوگل بوسیله برهان عملکرد نامناسب مصنوع نشداندروید 10 برای وان پلاس 7 و وان پلاس 7 پرو منتشر شد

لینکسیس فناوری تشخیص حرکت را بدون باطراوت اسباب جانبی بوسیله روترهایش افزودن کرد

سامسونگ و آزمایش اندروید 10 روی گلکسی نوت 9

تهییج مغز درون علاج افسردگی اکید موثر است

نرم ,گوگل ,بوسیله ,ی ,اندروید ,گذاری ,این نرم ,fast share ,این یواش ,شده است ,می دهد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
استراتژی افکار اجاره و فروش صندلی کنفرانسی خاطرات یک شلخته بیمارستان آنلاین من امام ما پزشک ما خرید محصولات زناشویی اصل و مجاز فلسفه و عرفان مهران جعفرخانی کفرود آنلاین خندوانه