محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری معلومات داخل پخش حی ی اینستاگرامی شب گذشته ی خود توضیحاتی را درون مورد دلیل افت کیفیت در شبکه ی اینترنت تلفن همراه ارائه داد و به سوالات فدایی کاربران در تک وضعیت فیبرکشی داخل کشور، اهدای ۲۰۰ لپ تاپ بوسیله دولت و وضعیت فعالیت سرو های قیمت افزوده پاسخ داد.

وزیر ارتباطات داخل ابتدای مصاحبت های خود توضیح داد که کیفیت شبکه، جزء عبث الناس است و درمورد کاهش چونی ارائه ی اینترنت توسط اپراتورهای تلفن همراه گفت:بازنگری در پهنای باند فرکانسی اپراتورها درون دست بررسی است. با توجه بوسیله گزارش های اضافی که از کاربران بابت کیفیت بد شبکه ی تلفن همراه گرفتن کردم کارگروهی را تشکیل دادیم تا این موضوع بوسیله عارض دقیق بررسی شود و اینک نتایج این بررسی ها را اعلام می کنم.

وی با اشاراه بوسیله اینکه هسته ی اصلی شبکه ی ارتباطی کشور که مربوط به شرکت ارتباطات زیرساخت است، در شرایط استاندارد قرار دارد، تو مورد کاهش سرعت اینترنت روی فناوری 3G و 4G تشریح رحم:با توجه بوسیله نیازی که سیستم های هواپیمایی کشوری داشت از یک ماه گذشته، مجبور شدیم که میزانی از پهنای باند روی باند ۹۰۰ مگاهرتز را بوسیله سیستم های هواپیمایی اختصاص دهیم.

وی در ادامه تکثیر کرد، این باند فرکانسی برای ارائه ی خدمات سلسله سوم همراه در اختیار اپراتور اول تلفن همراه (همراه نخست) بوده است که داخل نهایت با به اشتراک گذاری آن با سیستم هواپیمایی از کیفیت ارائه ی خدمات اینترنتی این اپراتور کاسته شده است. بوسیله گفته ی وی، خدمات صوت همراه فاتحه تیمار روی همین فرکانس است که به همین دلیل با اشباع موکد داخل کانال فرکانسی مواجه شده است. از سوی دیگر، طرح های تشویقی اپراتورها که بوسیله صورت مجانی به کاربران داده می شود، مزید پهلو علت شده و ظرفیت کانال فرکانسی را تکمیل می کند.

جهرمی درون ادامه، از اقدام داخل دست بررسی رگولاتوری بخاطر مدیریت فضای فرکانسی اپراتورهای تلفن همراه خبر داد و گفت:داخل تکاپو برای بازنگری پهنای باند فرکانسی هستیم که درون اختیار اپراتورها است. چندان منطقی نیست که شبکه ی اپراتوری که خالی است پهنای باند فرکانسی وسیعی در اصالت داشته باشد؛ ولی در مقابل اپراتوری که مشترکان یدکی دارد با انفراد دسترسی به پهنای باند داخل یک باند فرکانسی مواجه باشد. تغییرات در این زمینه بوسیله صورت موکد داخل دست بررسی رگولاتوری و اپراتور تلفن همراه است.

وزیر ارتباطات نیز یادآورد شد که افزایش ظرفیت اتصال سایت های اپراتور به فیبر نوری نیز از دیگر اقداماتی است که در این خصوص بخاطر بهبود چونی سرویس اینترنت سیار عمل خواهد شد.وزیر ارتباطات پس ازآن از ارائه ی توضیحاتی داخل مورد موجب افت کیفیت اینترنت اپراتورهای تلفن همراه به تعدادی از سوالات کاربران پاسخ داد. او درون پاسخ به این سؤال که ۲۰۰ لپ تاپ با اجازه او بدون سر بوسیله دفتر بزرگواری جمهوری اهدا شده است، این طور اخباری را به تصمیمات خود برای مبارزه با خدمات ارزش افزوده که از مردم ربایش می کنند ارتباط رحم و گفت:  تصمیم جدی داریم که خدمات ارزش افزوده را انتها دهیم. در این بین ممکن است مشکلاتی اندوه ساختن شود خواه اخباری منتشر شود، ما به مبارزه ادامه خواهیم قسط. ممکن است فردا بگویند جهرمی قاتل بروسلی است تا شاید ما عقب نشینی کنیم ولی اصلا این طور حلق.

وی داخل پاسخ بوسیله این سؤال که اسنادی در مورد این موضوع منتشر شده است، پاسخ داد، پیش فاکتور سند عرفی به حساب نمی آید و ماجرا از این صبر بوده که مدیر مربوطه در خلقت ریاست جمهوری رومه ای به شرکت همراه اول می زند و از آن ها درخواست می کند تا با توجه بوسیله نوسازی خدمات رایانه ای نهاد ریاست جمهوری، همراه مطلع اسپانسر شود و تعدادی لپ تاپ تو اختیار آن ها استراحت دهد. مدیر همراه اول نیز در جواب رومه ی وصولی اعلام می کند که آمادگی ادا این فرمان را دارد اما مناسب است که وزیر ارتباطات نیز این موضوع را تأیید بطی ء تا ارتباط همراه ابتدا با نهاد بزرگواری جمهوری باعث تشویش شخص وزیر نشود. وی افزود:آن زمان من خارج از کشور بودم و مکاتبه ای با دکه غلام ایفا شده است، مدیر دکه همچنین نامه را برای رفتار لازم به همراه فاتحه قاصد است. بنابر چارچوب های اداری، نامه ی رفتار لازم، بوسیله این معنا است که خودتان عمل کنید، منظور این نبوده که وزارت ارتباطات دستور یا درخواست این کار را داده باشد.

وی در ته تأکید کرد که می داند منشاء این جریانات کجا است اما از عقب کردن ی که از جیب مردم اتفاق می افتد، مشت نمی کشد و این بحث ها را با جدیت پشت خواهد کرد و جزئیات را تو جوانمردی آدم قرار خواهد داد. وزیر ارتباطات درون حاشیه ی جلسه ی هیأت دولت و در پاسخ به ۲۰۰ لپ تاپ اهداشده از لفظ او به شانس گفت:بوسیله خاطر ندارم که بنده ۲۰۰ لپ تاپ به اقبال هدیه داده باشم. از دفتر خواسته ام موضوع را بررسی کند و نتیجه را خواهم گفت.بیشتر بخوانید:نمایشگاه تلکام بیستم در تاریخ دیگری برگزار خواهد شددادگاه های تخصصی بخاطر رسیدگی به ضبط استارتاپ ها تشکیل می شودسوءاستفاده کنندگان از کدهای دستوری جریمه میلیاردی می شونداعتصاب گروهی از کسبه بازار علاءالدین تهرانهشدار ایرانسل به فروشگاه ها و عاملین مجاز فروش سیم کارت

لینکسیس فناوری تشخیص حرکت را بدون باطراوت اسباب جانبی بوسیله روترهایش افزودن کرد

سامسونگ و آزمایش اندروید 10 روی گلکسی نوت 9

تهییج مغز درون علاج افسردگی اکید موثر است

ی ,بوسیله ,داخل ,ارتباطات ,های ,باند ,تلفن همراه ,وزیر ارتباطات ,باند فرکانسی ,لپ تاپ ,پهنای باند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
قوای عمومی ▀▄▀▄▀▄ مدرسه ی شاد▄▀▄▀▄▀ دانلود کتاب و خلاصه کتاب pdf پی دی اف مختلف دنیای من!! CRM وبلاگ اطلاع رسانی استاد کوتی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه دانش بلاگ قاف قطره ای از دریا کتاب جامع آزمون صلاحیت بالینی رایگان و به روز